Skiliftkarussell Winterberg Ceny karnetów 2022/23

Skiliftkarussell Winterberg Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Skiliftkarussell Winterberg? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Skiliftkarussell Winterberg Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w
Obowiązuje w sezonie:Dzieci0-5Dorośli
Obowiązuje w sezonie: 2019-2020Cennik obowiązuje do: 19 kwi 2020210.00320.00
Dodatkowe informacje: Preise gelten für die Saisonkarten der Wintersport Arena Sauerland

Ostatnia aktualizacja cen 12. cze 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Skiliftkarussell Winterberg Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
NazwaOstatnia aktualizacja: 12 cze 2019Dzieci6-15Dorośli
1-dniowy25.0037.00
4-godzinny17.0025.00
2-dniowy45.0068.00
6-dniowy96.00138.00
Dodatkowe informacje: Tickets mit einer Gültigkeit ab 3 Tagen gelten in acht Skigebieten der Wintersport Arena Sauerland (Skiliftkarussell Winterberg, Skigebiet Willingen, Skikarussell Altastenberg, Postwiesen Skidorf Neuastenberg, Familienskigebiet Sahnehang, Snowworld Züschen, Skigebiet Bödefeld-Hunau, Skigebiet Ruhrquelle).

Ostatnia aktualizacja cen 12. cze 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Skiliftkarussell Winterberg Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Skiliftkarussell Winterberg Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Skiliftkarussell Winterberg? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Skiliftkarussell Winterberg przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Skiliftkarussell Winterberg Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Skiliftkarussell Winterberg ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 10. gru 2022 i datą zamknięcia 23. kwi 2023. Dzięki 27 trasom i 26 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +49 (0) 2981 92500.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: