Gurnigelbad - Gantrisch - Wasserscheide Ceny karnetów 2022/23

Gurnigelbad - Gantrisch - Wasserscheide Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Gurnigelbad - Gantrisch - Wasserscheide? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Gurnigelbad - Gantrisch - Wasserscheide Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w CHF
Obowiązuje w sezonie:DzieciDorośli
Obowiązuje w sezonie: 2019-2020Cennik obowiązuje do: 19 kwi 2020210.00315.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 18. lis 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Gurnigelbad - Gantrisch - Wasserscheide Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w CHF
NazwaOstatnia aktualizacja: 7 gru 2020Dzieci6-16Dorośli
1-dniowy23.0036.00
4-godzinny21.0031.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 07. gru 2020. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Gurnigelbad - Gantrisch Zakwaterowanie

Gurnigelbad - Gantrisch - Wasserscheide Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Gurnigelbad - Gantrisch - Wasserscheide Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Gurnigelbad - Gantrisch - Wasserscheide? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Gurnigelbad - Gantrisch - Wasserscheide przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Gurnigelbad - Gantrisch - Wasserscheide Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Gurnigelbad - Gantrisch - Wasserscheide ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 09. gru 2022 i datą zamknięcia 11. mar 2023. Dzięki 6 trasom i 3 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +41 (0)31 809 14 84.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: