Rüschegg - Eywald Ceny karnetów 2022/23

Rüschegg - Eywald Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Rüschegg - Eywald? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Rüschegg - Eywald Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w CHF
Obowiązuje w sezonie:Dzieci6-15Dorośli
Obowiązuje w sezonie: 2019-2020Cennik obowiązuje do: 19 kwi 2020222.00333.00
Dodatkowe informacje: Saisonkarte Gantrisch Schneepass & Rüschegg-Eywald

Ostatnia aktualizacja cen 22. lis 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Rüschegg - Eywald Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w CHF
NazwaOstatnia aktualizacja: 10 gru 2020Dzieci6-15Dorośli
1-dniowy24.0036.00
4-godzinny21.0031.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 10. gru 2020. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Rüschegg - Eywald Zakwaterowanie

Rüschegg - Eywald Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Rüschegg - Eywald Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Rüschegg - Eywald? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Rüschegg - Eywald przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Rüschegg - Eywald Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Rüschegg - Eywald ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 10. gru 2022 i datą zamknięcia 03. kwi 2023. Dzięki 6 trasom i 2 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +41 (0) 31 7387070.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: