Schwarzenbühl - Selital Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Schwarzenbühl - Selital? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Schwarzenbühl - Selital Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w CHF
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci
Dorośli
Obowiązuje w sezonie: 2023-2024Cennik obowiązuje do: 7 kwi 2024222.00333.00
Dodatkowe informacje: MagicPass | Besondere Hinweise: Mitglied des MagicPasses - Preise gem. www.magicpass.ch. | Pass bei jedem Besuch bitte an der Kasse scannen.

Ostatnia aktualizacja cen 17. sty 2024. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Schwarzenbühl - Selital Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w CHF
Ostatnia aktualizacja: 29 gru 2023
Dzieci6-15
Dorośli
1-dniowy20.0040.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 29. gru 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Schwarzenbühl - Selital Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Schwarzenbühl - Selital Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Schwarzenbühl - Selital? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Schwarzenbühl - Selital przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Schwarzenbühl - Selital Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Schwarzenbühl - Selital ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2024 – 2025 z datą otwarcia 28. gru 2024 i datą zamknięcia 16. mar 2025. Dzięki 9 trasom i 3 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2024 – 2025 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +41 (0)31 735 50 63.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.