Valdesqui Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Valdesqui? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Valdesqui Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w NZD
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci3-6
Młodzież7-12
Dorośli13-64
Seniorzy65+
Obowiązuje w sezonie: 2021-2022Cennik obowiązuje do: 13 mar 2022390.00390.00510.00390.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 13. wrz 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Valdesqui Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 24 paź 2016
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 24. paź 2016. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Valdesqui Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Valdesqui Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Valdesqui? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Valdesqui przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Valdesqui Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Valdesqui ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 28. gru 2024 i datą zamknięcia 16. mar 2025. Dzięki 27 trasom i 19 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 34 902 886446.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.