Bielsko-Biała - Dębowiec Ceny karnetów 2022/23

Bielsko-Biała - Dębowiec Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Bielsko-Biała - Dębowiec? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Bielsko-Biała - Dębowiec Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w PLN
Ostatnia aktualizacja: 10 gru 2020
Dzieci0-4
Młodzież4-16
Dorośli16-64
Seniorzy65+
1-dniowy0.0097.00114.0097.00
4-godzinny0.0048.0057.0048.00
Dodatkowe informacje: Ceny dotyczą kolei kanapowej. Karnet popołudniowy oznacza w tym wypadku karnet 4-godzinny. Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, młodzieży szkolnej do 16 lat, emerytom i rencistom – po okazaniu ważnej legitymacji.

Ostatnia aktualizacja cen 10. gru 2020. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Bielsko-Biała Zakwaterowanie

Bielsko-Biała - Dębowiec Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Bielsko-Biała - Dębowiec Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Bielsko-Biała - Dębowiec? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Bielsko-Biała - Dębowiec przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Bielsko-Biała - Dębowiec Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Bielsko-Biała - Dębowiec ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 22. gru 2023 i datą zamknięcia 10. mar 2024. Dzięki 2 trasom i 2 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +48 33 4454366.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: