Korbielów - Pilsko – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Korbielów - Pilsko – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Korbielów - Pilsko dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Korbielów - Pilsko – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.5)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
J Z
Menadżer tego ośrodka jest zwyczajnym oszustem. Kupiłem dla rodziny karnety dwudniowe, w drugim dniu "podjęto decyzję, że ośrodek będzie czynny do 16" jak mnie poinformowała pani w kasie. Poprosiłem o zwrot kosztów za pozostałe 4.5 godziny, ale na próżno, paniusia stwierdziła, że nie wydano takich dyspozycji. Decyzja o skróceniu czasu może i słuszna ze względu na słabe warunki, jednak elementarna uczciwość nakazywałaby wziąć odpowiedzialność i zwrócić ludziom to co im należne. Czuję się po prostu okradziony, moja noga tam więcej nie postanie. ODRADZAM stanowczo, zwyczajny komercyjny syf.
Sporo tras
Cedna do jakości
Daniel
Bardzo fajny wyciąg często na niego wracam. Pozdrawiam kolegę który tam pracuje zawsze do kogoś zagada przy wyciągu na szczycie. Pozdro mordo premia dla niego
Duży wybór tras. miła obsługa
Czasami pod górkę
magleb1944
Miła i przyjazna obsługa.
Idealne położenie.Śnieg naturalny
Brak
Zbyś
Zbyt drogo się zrobiło, a było tak pięknie. Jeździłem to od 30 lat, teraz chyba przestanę
Rewelacyjna góra, super trasy, freeride
Po przejęciu przez p. Zasadę ceny karnetów jak za Kasprowy. Totalne nieporozumienie
Joanna
Piękne miejsce, z widokiem na Tatry w słoneczny dzień. Fajnie że otwarty wyciąg krzesełkowy na Buczynkę, z niego przyjemna trasa umiarkowana, długa. Naśnieżanie i oświetlenie tylko w części dolnej do Solistka. Pozostałe trasy nie naśnieżane, nie oświetlane, na nich pełno kamieni, gdy jest za mało naturalnego śniegu. Okropne orczyki ,z fatalnym torem jazdy, spada się z tych orczyków , to jest niebezpieczne! Dlatego połowa tego pięknego terenu nie jest dla wszystkich, może nowy właściciel zadba o dobrą infrastrukturę. Dla początkujących znajdzie się teren w dolnej części tras. Na dolnej stacji jest fajna restauracja, a w połowie trasy bacówka , gdyby trzeba coś zjeść, ale chyba tylko swoje kanapki bo nie specjalnie jest tam coś konkretnego. Obecnie cena karnetu za 4 godziny jest b dużą bo aż 115 zł ,a całodzienny 150, może " zbierają kasę" na unowocześnienie. W sumie można polecić , dla osób średnozaawansowanych
Piękna góra, piękne widoki na Tatry
Okropne podwójne orczyki z fatalnym nieprzygotowanym torem jazdy, wiele osób spada z orczyka, jest to niebezpieczne, bokiem trudno podejść bo się zapada w śniegu.
Bartosz
Bardzo wszystkim POLECAM. Nie żadne białki czy inne pagórki to jest prawdziwa góra - druga najwyższa w Polsce. Trasy raczej dla średniozaawansowanych i zaawansowanych. Krajobrazy przy zjeździe z pilska przez buczynke rewelacja. Jak ktoś chce się oderwać od smogowych dolin to właśnie tutaj. Trzymam kciuki za nowego właściciela który ma zamienić orczyki na szczycie, na kanapy.
Największym plusem jest ta przepiękna góra, klimat alpejski i duże możliwości rozwoju.
Brak naśnieżania szczawiny/ pilsko
Adrek
Generalnie jestem zachwycony - opinie ludzi ze tragedia bo orczyki odsyłam do Szczyrku - tam infrastruktura fenomenalna ale w sumie tylko po to by postać 30’ w kolejce. Ja bym kolejnych krzeseł w pilsku nie budował bo zrobi się drugi Szczyrk. A tak jest spokój, luźne trasy, klimat, nie irytuje cię 100 osób s kolejce. No i trasy - szerokie, urozmaicone, trochę ostro trochę spokojnie, świetna sprawa. Dla mnie odkrycie - byłem w tym roku pierwszy raz i będę wracal
Świetne trasy, mało ludzi, piękne widoki
Orczyki, nie wiem czy dziecko sobie poradzi na dość ostrych orczykach
Dorota
Świetny stok, ale nic z niego nie zostanie jak się Z niego zrobi druga Kotelnica. Stanowczo za dużo ludzi. Na Buczynce niestety dużo kamieni.
Prawdziwy śnieg :)
Nagle zjechało się mnóstwo kiepskich jeźdźców niestety po otwarciu Buczynki
Kamil Kucinski
A co tu pisać lubię Pilsko jeżdżę tam od 8 lat i dalej będę. Na duży plus można zapisać otwarcie wyciągu na Buczynkę no wkońcu.
Jak na nasze warunki długie trasy nie nudzisz się na stoku
Kuleje troszkę infrastruktura i płatny parking przy stoku
Zen Kon
Super dla mnie jako pacztakujacego trasa nr 5 byla przyzwoita. Jazda na sprzecie wypożyczonym. Tanio nie jest... szkoda ze sa orczyki bo nogi nie odpoczywaja do kolejengo zjazdu. Ale da sie rozplanowac pobyt to i w karczmie mozna odpocząć. Napewno wrócę
Piekna przyroda
Podejscie pod pierwszy orczyk na 5 stacji
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Korbielów - Pilsko, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.