Korbielów - Pilsko Raporty ze stoku

Raporty prosto ze stoku z ośrodka Korbielów - Pilsko

Tutaj znajdziecie raporty śniegowe wrzucane przez użytkowników naszej aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg”, dostępnej na Androida i iPhona. Dzięki niej nie tylko macie dostęp do aktualnych danych na temat warunków narciarskich, kamerek i map z 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie, ale także możecie zamieszczać własne raporty i zdjęcia prosto ze stoku. Raporty użytkowników aplikacji pozwalają dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak rzeczywiście przedstawiają się warunki na trasach. Więcej informacji o aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg” oraz linki do jej pobrania znajdziecie tutaj: www.skiinfo.pl/mobile!
2 lata temu
PticaN
Warunnki 27-28 grudnia REWELACYJNE. Od 30 zaczęły się rozyopy. pojawisja sie kamienie. Gora na Miziowej i na Pilsko OK. 31 wszystko plynie. zdj to zjazd 5 pod Pildkiem.
6 lat temu
POMPON
Warunki dobre ale tylko z rana potem śnieg robi się sypki albo tworzą się lodowe łaty. Jazda tylko w górnej partii Pilska gdzie dotrzesz dwoma orczykami. Mimo wszystko teren tras ciekawy a przy dobrej pogodzie piękne widoki. Brak kolejek do wyciągów.
7 lat temu
tomek12497
wyciągi czynne 3 brak możliwości zjazdu na polane strugi zabawa kończy na 2 wyciągu ogólnie porażka więcej się chodzi niż jezdzi
7 lat temu
piotrastg
02.02
7 lat temu
durnik.tomasz
28.01 trasy od hali szczawinowa aż do Pilska przygotowane bardzo dobrze. Sam prawdziwy śnieg. Pod koniec dnia zaczęły pokazywać się kamienie. Trasy położone najniżej praktycznie sam sztuczny śnieg
7 lat temu
Lukasz
Mnóstwo swierzego puchu :)))
7 lat temu
kamil
Morze puchu.Górne Trasy nieprzygotowane i to nie wada. Jazda w puchu po lesie wynagradza wszystko radość wylewa się uszami.
8 lat temu
lagusz
Troche poza stok i było pięknie w sobote
8 lat temu
byl tam
warunki masakra. skała na skale. ślizgi całe porysowane. stan na dzień 28.02
8 lat temu
pparasyn
Warunki na stoku średnie, śnieg mało ubity, wstają kamienie i robią się muldy.
Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.