Raporty prosto ze stoku z ośrodka Szczyrk - Skrzyczne / COS

Tutaj znajdziecie raporty śniegowe wrzucane przez użytkowników naszej aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg”, dostępnej na Androida i iPhona. Dzięki niej nie tylko macie dostęp do aktualnych danych na temat warunków narciarskich, kamerek i map z 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie, ale także możecie zamieszczać własne raporty i zdjęcia prosto ze stoku. Raporty użytkowników aplikacji pozwalają dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak rzeczywiście przedstawiają się warunki na trasach. Więcej informacji o aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg” oraz linki do jej pobrania znajdziecie tutaj: www.skiinfo.pl/mobile!
Warunki fatalne. Więcej deszczu niż śniegu. Stok miękki, pełen przełamań i muld. A pod Nimi lód.
4 miesiące temu
Warunki wyśmienite, kolejki znośne max do 10 min. Do szczęścia brakowało tylko nieczynnych tras poniżej stacji JAWORZYNA. Trasy niezwykłe widokowe. Polecam.
5 miesięcy temu
Bardzo długie kolejki do wyciągów
1 rok temu
Słaba widoczność, ale trochę popadało i w górnych partiach było sporo świeżego śniegu…
2 lata temu
2 lata temu
Dzisiaj mgła. U góry, widoczność 10m. Marznąca szadź.
2 lata temu
Sobota pierwszy dzień ferii i pusto. Można poszaleć ale uwaga na lód.
2 lata temu
Idealne War❄️❄️❄️❄️
2 lata temu
Za drogo jak za takie warunki. Ludzi bardzo mało, brak kolejek.
5 lat temu
Uważajcie bo krzesło z Jaworzyny na Skrzyczne działa tylko do 15.30 mimo że na stronie COS była informacja że kolej działa 8-16. Wyciagowego to nie obchodziło (zażalenia to do dyrekcji) i nas nie wpuścił mimo że byliśmy o 15.31. Rewelacyjne podejście do klienta, gdy wina jest po ich stronie (błędna ...
5 lat temu
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.