Szczyrk - Skrzyczne / COS Ceny karnetów 2022/23

Szczyrk - Skrzyczne / COS Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Szczyrk - Skrzyczne / COS? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Szczyrk - Skrzyczne / COS Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w PLN
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci
Młodzież
Dorośli
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 30 wrz 2022369.00419.00419.00
Dodatkowe informacje: Gopass Smart Season Pass - obowiązuje w ośrodkach Jasna, Tatrzańska Łomnica, Jezioro Szczyrbskie i Szczyrk (Beskid Sport Arena, COS - Skrzyczne, Szczyrkowski).

Ostatnia aktualizacja cen 08. wrz 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Szczyrk - Skrzyczne / COS Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w PLN
Ostatnia aktualizacja: 10 gru 2020
Dzieci6-11
Dorośli18-59
Seniorzy60+
4-godzinny64.0090.0072.00
Dodatkowe informacje: Karnet 4-godzinny ważny tylko w ośrodku Skrzyczne COS. Skipassy całodniowe i wielodniowe ważne także w Szczyrk Mountain Resort dostępne na www.gopass.pl

Ostatnia aktualizacja cen 10. gru 2020. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Szczyrk - Skrzyczne / COS Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Szczyrk - Skrzyczne / COS Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Szczyrk - Skrzyczne / COS? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Szczyrk - Skrzyczne / COS przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Szczyrk - Skrzyczne / COS Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Szczyrk - Skrzyczne / COS ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 17. gru 2022 i datą zamknięcia 02. kwi 2023. Dzięki 6 trasom i 4 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +48 33 817 86 20.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: