Wisła - Nowa Osada – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Wisła - Nowa Osada – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Wisła - Nowa Osada dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Wisła - Nowa Osada – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.6)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Antoni
Ogólnie rozmiem, że cenę kszałtuje popyt i w takich ośrodkach jest drożej niż w Alpach (a w przeliczeniu na zł/km zjazdu to już jest całkowita tragedia), ale taka Polska specyfika. Nie potrafię jednak zrozumieć natrętnych chwytów marketingowych, w kótych podanwana jest ilość tras, suma długości tras a także informacje na temat stopnia trudności. Wygląda to tak, że nie ma trasy 1 i 2 o różnych stopniach trudności, jest to jedna szeroka trasa o stopniu trudności na pograniczu zielonej i niebieskiej tzn. bardzo łagodnej i łatwej.
Dobry wybór dla rodzin z dziećmi. Dobra baza dla początkujących. Przyzwioita oferta gastronomiczna.
Zdecydowanie nieadekwatny stosunek jakość/cena. Typowe bolączki polskich "kurortów" narciarskich czyli więcej czekasz w kolejce niż jeździsz (w wysokim sezonie)..
Przemek
Starsza córka uczyła się kilka lat jazy na nartach w innych ośrodkach (głównie Jaworki k.Szczawnicy), bez skutku.....jeden tydzień w Wiśle i po 3 dniach jeździła ze mną samodzielnie. Młodsza (niecałe 5 lat) także tam zaczęła jeździć. Poza świetnym pomysłem z taśmą dla najmłodszych, którzy mają często problem z orczykiem, dobrym stopniowaniem tras pod kątem umiejętności najmłodszych ważni są też instruktorzy, którym naprawdę zależy żeby dziecko zaczęło jeździć samodzielnie....a nie tylko na tym żeby jak najdłużej na nim zarabaić. I tu, w Osadzie instruktorzy robią swoją robotę świetnie!
Super trasy dla początkujących, szczególnie dla dzieci (w tym taśma). Świetni instruktorzy
Mały wybór tras
Miszko Kuna
Ośrodek w którym można rozpocząć swoją przygodę z nartami. Dobrze przygotowana trasa dosyć długa. Kilka szkółek, wyciągi talerzykowe dla początkujących. Dla osób które coś jeżdżą ośrodek ma niewiele do zaoferowania.
Genialna górka do nauki, ciężko mi wskazać lepszą.
Tylko dla początkujących.
Edyta
Dobry ośrodek dla początkujących narciarzy ślimak i ośla łączka. Instruktorzy na miejscu. duże parkingi, serwis, gastronomia (fast food) świeży i raczej szybko, czysto. Przyjazny dla rodzin z dziećmi. Niestety przy zjeździe do wyciągu robią sie szybko muldy i trzeba uważać.
Ośrodek dla poczatkujacych i średnio zaawansowanych. Parkingi przy stoku. Dobra infrastruktura.
Duże kolejki do wyciągu w weekend. Brak osoby koordynującej narciarzy przy zajmowaniu miejsc na wyciagu, duża kolejka a po dwóch narciarzy na kolejce.
Paweł
dziś 18 marca 2021 obsługa wyciągu głównie obsługuje własne telefony mimo że śnieg zapadał siedzenia wyciągu nic nie robią , muldy luźnego śniegu na połowie stoku uniemożliwiają normalną jazdę.
w mieście
żle ratrakowany muldy , leniwa obsługa
Piotr
Ocena na dzień 12.03.21 w g.13-16 trasa pusta wyciąg krzesełkowy 4os. brak kolejki. Czynne 2 trasy trochę nudne...
Łukasz
Otworzyli stoki w Wiśle i wszyscy się rzucili. Kolejka do kas 30 min, do bramek 20 min, a krzesełka nie pozajmowane w 100% i nikt się nie przejmuje. Możliwość kupienia tylko 2 lub 4 godzin, za wygórowaną cenę. Słabe zaplecze gastronomiczne. niewykorzystane możliwości stoku np trasa w lasku zamknięta, a bardzo ciekawa. Na plus zadbane i dość szerokie trasy główne, zaplecze serwisowe, widoki
Szerokość tras
Kolejki, cena,
Janek Ceglarek
Bardzo fajny stok. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno początkujący jak i bardziej zaawansowani mogą się nacieszyć białym szaleństwem.
Godziny otwarcia.
Brak nocnego e-skipass'u.
Wojtek
Polecam wszystkim narciarzom z rodzinami i bez, bardzo fajny stok i fajne trasy można najeździć się aż do bólu.Jest tylko jedno ale.Jazdę trza rozpocząć zaraz po ratrakowaniu bo po dwóch godzinach to już męka.Muldy zwały rozjeżdżonego śniegu bardzo utrudniają jazdę!
Szerokie trasy,ładne widoki,łatwe i przyjemne trasy
W sezonie w weekendy stok przeludniony
Kezath
Powiem szczerze, że Nowa Osada rzeczywiście robi robotę. Dobrze przygotowane stoki, po ratrakowaniu kilka pierwszych zjazdów - bajka. Niestety czasami zdarzają się placki lodu co jest dosyć nieprzyjemne. Ostatnio przy dodatnich temperaturach również pojawiły się nieprzyjemne muldy. Ceny? Cóż wg mnie mogłoby być trochę taniej... Dużo ludzi w weekend w godzinach popołudniowych. Koło 20-22 już się rozluźnia.
Szeroki stok, zwykle dobre warunki.
Ceny, sporadycznie ciężko z warunkami.
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Wisła - Nowa Osada, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.