Raporty prosto ze stoku z ośrodka Wisła - Nowa Osada

Tutaj znajdziecie raporty śniegowe wrzucane przez użytkowników naszej aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg”, dostępnej na Androida i iPhona. Dzięki niej nie tylko macie dostęp do aktualnych danych na temat warunków narciarskich, kamerek i map z 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie, ale także możecie zamieszczać własne raporty i zdjęcia prosto ze stoku. Raporty użytkowników aplikacji pozwalają dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak rzeczywiście przedstawiają się warunki na trasach. Więcej informacji o aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg” oraz linki do jej pobrania znajdziecie tutaj: www.skiinfo.pl/mobile!
Byłem wczoraj na wieczornej jeździe. Wprawdzie śnieg mokry i ciężki, ale warunki oceniam na 4+
1 rok temu
Mało ludzi, dobre warunki.
1 rok temu
Zaawansowane
1 rok temu
Wczoraj na wieczornej były spoko warunki
1 rok temu
Warunki śniegowe b.dobre, sporo narciarzy. Brak słońca i bezwietrznie
1 rok temu
Śnieg mokry, dodatnia temperatura na dole robi się kasza ze śniegu.
2 lata temu
Warunki bardzo dobre. Główna trasa przygotowana świetnie, boczne trasy jeszcze dośnieżane, ale też da się jeździć i jest bardzo przyjemnie.
5 lat temu
Bardzo dobry stok
6 lat temu
Trasy ogólnie sponiewierane, aż trudno uwierzyć że są ratrakowane o 16. Po 17 na przemian puch i zmrożona twarda nawierzchnia, w jednym miejscu spore pole lodowego kamienia, na samym dole mąka do połowy buta. Współczuję tym co się tam uczą. Ogólnie słabo oceniam dzisiaj warunki.
6 lat temu
W piątek 23.02 po ratrakowaniu super warunki, o 21:00 muldy.
6 lat temu
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.