Závada pod Čiernym vrchom Ceny karnetów 2022/23

Závada pod Čiernym vrchom Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Závada pod Čiernym vrchom? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Závada pod Čiernym vrchom Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
NazwaOstatnia aktualizacja: 30 paź 2017DzieciDorośli
1-dniowy10.0015.00
1-dniowy - weekend10.0015.00
4-godzinny5.0010.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 30. paź 2017. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Závada pod Čiernym vrchom Zakwaterowanie

Závada pod Čiernym vrchom Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Závada pod Čiernym vrchom Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Závada pod Čiernym vrchom? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Závada pod Čiernym vrchom przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Závada pod Čiernym vrchom Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Závada pod Čiernym vrchom ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 07. sty 2023 i datą zamknięcia 20. mar 2023. Dzięki 2 trasom i 2 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu .

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: