Lowther Hills Ski Club Ceny karnetów 2022/23

Lowther Hills Ski Club Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Lowther Hills Ski Club? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Lowther Hills Ski Club Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w £
Obowiązuje w sezonie:
Młodzież
Dorośli18+
Obowiązuje w sezonie: 2021-2022Cennik obowiązuje do: 10 kwi 202225.0045.00
Dodatkowe informacje: Single annual memberships

Ostatnia aktualizacja cen 13. wrz 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Lowther Hills Ski Club Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 17 lip 2014
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 17. lip 2014. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Lowther Hills Ski Club Zakwaterowanie

Lowther Hills Ski Club Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Lowther Hills Ski Club Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Lowther Hills Ski Club? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Lowther Hills Ski Club przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Lowther Hills Ski Club Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Lowther Hills Ski Club ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 10. lut 2024 i datą zamknięcia 10. mar 2024. Dzięki 6 trasom i 2 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu .

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: