Aktualne warunki narciarskie Madonna di Campiglio

Warunki narciarskie w ośrodku Madonna di Campiglio w dniu 14. kwi: Madonna di Campiglio informuje o 107cm pokrywy śniegu na stokach i 0 z 20 czynnych wyciągów. Informacje o warunkach narciarskich i opadach śniegu są aktualizowane tylko podczas sezonu narciarskiego. Zapewniamy informacje o tym, ile jest czynnych stoków i wyciągów, kiedy ostatnio padał śnieg, ile śniegu spadło i jaka jest pogoda.
Madonna di CampiglioZamknięty

Ostatnie opady śniegu

      
0cm0cm0cm0cm0cm0cm
A lot of wet snow on top of mountains, windy, cloudy and misty. The more you come down the wetter it gets. One can ski/snowboard but it's far from perfect conditions.
2 miesiące temu

Przegląd Ośrodka

hero
16. lis
Planowany początek sezonu
13. kwi
Planowane zakończenie sezonu
Madonna di Campiglio położona jest w pięknej dolinie pomiędzy Dolomitami Brenta a lodowcami Adamello i Presanella. Imponujące formacje skalne stanowią idealne tło dla wspaniałego narciarskiego urlopu. Teren narciarski znajduje się na wysokości 1.550 m n.p.m. i jest jednym z najważniejszych ośrodków narciarskich we Włoszech. Posiada 57 wyciągów o przepustowości ponad 31.000 osób na godzinę, 60 km przygotowanych tras zjazdowych, snowpark o powierzchni 50.000 metrów kwadratowych, 40 km tras do narciarstwa klasycznego. Całośc połaczona jest z wyciągami Pinzolo. Prawdopodobnie najbardziej znaną trasą zjazdową terenu narciarskiego jest trasa 3-Tre. Nadal odbywają się tam zawody Pucharu Świata w slalomie mężczyzn. Oczywiste jest, że aby ją pokonać trzeba dysponować dobrymi umiejętnościami. Jest tu jednak również wiele niebieskich tras, na których będą się bawić mniej doświadczeni narciarze. Jednak Madonna di Campiglio to nie tylko ważna data w kalendarzu Pucharu Świata dla fanów slalomu. Również snowboardziści regularnie spotykają się tutaj na zawodach Pucharu Świata. Szczególnie Ursus Snowpark jest znany daleko poza granicami Włoch. Madonna di Campiglio to nie tylko wspaniałe przeżycia na stokach. Szczególnie kulinarnie miejsce to ma wiele do zaoferowania. W wiosce serwowane są wszelkiego rodzaju specjały gastronomiczne. Madonna di Campiglio oferuje szeroki wachlarz aktywności dla tych, którzy lubią sport poza trasami. Można tu uprawiać paralotniarstwo, jeździć na łyżwach lub spędzić noc w śnieżnym igloo.

Zaplanuj swój wyjazd

Wypożyczalnie nart

Ośrodki w Pobliżu & Powiązane Regiony

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.