Passo Fedaia - Marmolada Ceny karnetów 2022/23

Passo Fedaia - Marmolada Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Passo Fedaia - Marmolada? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Passo Fedaia - Marmolada Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci
Młodzież
Dorośli
Seniorzy
Obowiązuje w sezonie: 2021-2022Cennik obowiązuje do: 3 kwi 2022200.00280.00525.00420.00
Dodatkowe informacje: Val di Fassa/Carezza skipass - valido Fedaia Pass (Marmolada), Ciampac (Alba di Canazei), Belvedere (Canazei), Col Rodella (Campitello di Fassa), Buffaure (Pozza di Fassa, Aloch, Fraine e Pera di Fassa), Catinaccio (Vigo di Fassa), Carezza.

Ostatnia aktualizacja cen 07. wrz 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Passo Fedaia - Marmolada Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 10 paź 2018
Młodzież
Dorośli
Seniorzy
1-dniowy23.0023.0023.00
1-dniowy - weekend23.0023.0023.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 10. paź 2018. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Passo Fedaia - Marmolada Zakwaterowanie

Passo Fedaia - Marmolada Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Passo Fedaia - Marmolada Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Passo Fedaia - Marmolada? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Passo Fedaia - Marmolada przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Passo Fedaia - Marmolada Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Passo Fedaia - Marmolada ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 25. lut 2023 i datą zamknięcia 10. kwi 2023. Dzięki 2 trasom i 1 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +39 (0462) 609550 .

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: