Pinzolo Ceny karnetów 2022/23

Pinzolo Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Pinzolo? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Pinzolo Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 27 mar 2023
Dodatkowe informacje: Prezzi validi nel periodo di alta stagione

Ostatnia aktualizacja cen 27. mar 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Pinzolo Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Pinzolo Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Pinzolo? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Pinzolo przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Pinzolo Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Pinzolo ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 09. gru 2023 i datą zamknięcia 30. mar 2024. Dzięki 22 trasom i 14 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +39 465 501007.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: