Ruffrè Ceny karnetów 2023/24

Ruffrè Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Ruffrè? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Ruffrè Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci0-9
Młodzież10-17
Dorośli18+
Obowiązuje w sezonie: 2021-2022Cennik obowiązuje do: 13 mar 2022130.00180.00220.00
Dodatkowe informacje: Joy Val di Non Alps (Passo Mendola, Monte Roen, Ruffrè - Monte Nock • Predaia) - STAGIONALI Normale

Ostatnia aktualizacja cen 02. wrz 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Ruffrè Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 21 lis 2019
Dodatkowe informacje: Prezzi skipass validi per il periodo di alta stagione

Ostatnia aktualizacja cen 21. lis 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Ruffrè Zakwaterowanie

Ruffrè Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Ruffrè Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Ruffrè? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Ruffrè przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Ruffrè Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Ruffrè ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 06. sty 2024 i datą zamknięcia 10. mar 2024. Dzięki 2 trasom i 1 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +39 0471 632159.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: