Vrátna Malá Fatra, Turiec - Malá Fatra

Turiec - Malá Fatra Ośrodki narciarskie

Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Turiec - Malá Fatra Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie | [ | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie ? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Ośrodki - Turiec - Malá Fatra | FAQ

Mała Fatra znajduje się w północno-zachodniej części Słowacji, na terenie regionu Żyliny. W 1988 roku została mianowana parkiem narodowym. Podzielona jest na dwie części – Krywańską (Północną) oraz Luczańską (Południową) Małą Fatrę. Jest czwartym najwyższym łańcuchem górskim na Słowacji, ma piękną przyrodę. Posiada doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej, a także do jazdy na nartach i innych sportów zimowych oraz ekstremalnych. Znajdują się tutaj jedne z najlepszych ośrodków narciarskich na Słowacji – strefa wolnego czasu Vrátna, Dolina Valčianska, Winterpark Martinky. Zmęczonym narciarstwem proponujemy rozkoszowanie się pięknem przyrody. Warte zobaczenia są Janosikowe Dziury, Wielki Krywań, Mały i Wielki Rozsutec, czy wodospad Szutowski.
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone.