Raporty prosto ze stoku z ośrodka Alta Badia

Tutaj znajdziecie raporty śniegowe wrzucane przez użytkowników naszej aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg”, dostępnej na Androida i iPhona. Dzięki niej nie tylko macie dostęp do aktualnych danych na temat warunków narciarskich, kamerek i map z 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie, ale także możecie zamieszczać własne raporty i zdjęcia prosto ze stoku. Raporty użytkowników aplikacji pozwalają dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak rzeczywiście przedstawiają się warunki na trasach. Więcej informacji o aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg” oraz linki do jej pobrania znajdziecie tutaj: www.skiinfo.pl/mobile!
Śnieg nie jest świetny, a na stokach leży sporo luźnego śniegu, ale jak na drugi dzień otwarcia jest znakomicie
2 dni temu
29 luty widoki super cała sellla ronda wyglądała rewelacyjnie
9 miesięcy temu
W ciągu ostatnich dwóch dni w Dolomitach spadło od 10 do 25 cm śniegu, w zależności od lokalizacji, i nadal pada. Warunki są świetne, co pozwala na jazdę poza trasami. Niektóre stoki są nieco zatłoczone, ale jakość wyciągów to rekompensuje. Czekają nas wspaniałe zjazdy. I jest pięknie!
9 miesięcy temu
Spektakularne Dolomity i jaki piękny śnieg
10 miesięcy temu
Bardzo ładnie
10 miesięcy temu
To jest klimat
10 miesięcy temu
Dziś warunki słabe. Bardzo duży opad śniegu i bardzo szybko zrobiły się duże muldy. Silny wiatr, przez co zamknęli kilka wyciągów (choć oficjalnej informacji nie było, dopiero jak chciałem się wciągnąć był problem bo nie działały krzesła).
10 miesięcy temu
6 lutego
10 miesięcy temu
Bardzo dobre stoki o łatwym i średnim stopniu trudności oraz długich zjazdach Widok z Piz La Ila w kierunku Marmolady
10 miesięcy temu
Sobota 25 stycznia 2025 r. Doskonały śnieg do 13, a następnie na niektórych zboczach, ale są tak szerokie, że nie ma zbyt wiele problemów.
10 miesięcy temu
Copyright © 1995-2025 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.