Lodowiec Pitztal – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Lodowiec Pitztal – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Lodowiec Pitztal dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Lodowiec Pitztal – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.9)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Kinga Pani Wąż
Jak na 68 km tras na Pitztal łącznie z Rifflesee, karnet jest stanowczo za drogi (310EUR styczeń 2024). Lodowiec rządzi się swoimi prawami tzn. jest humorzasty pogodowo, stąd przy załamaniu pogody, czynne są tylko w dwa orczyki- dla dzieci oraz długi i męczący przy czerwonej trasie. To zdecydownie obszar na jednodniowe wizytę, a nie na tydzień - to nasz błąd, albowiem na tych kilku stokach czuliśmy się niczym konie w orce- monotonnie i nudno. A że wiało równo przez 3 dni z 6, zatem mamy poczucie niewykorzystanego w pełni potencjału lodowca. Z oczywistych względów, szkółek dla dzieci czy początkujących tu nie znajdziecie, zatem regionu nie polecamy rodzinom z dziećmi ani początkującym. Jedyna restauracja serwuje tak niesmaczne, wysuszone i mdłe dnia, za po 3 dniach nieudanych eksperymentów, woleliśmy odpuścić lunch, niż dalej się męczyć. Co zachwyca to widoki, potęga gór, komfortowe dwie gondole na szczyty i długie, świetnie przygotowane cztery czerwone trasy, idealne na jednodniowy wypad dla zaawansowanych narciarzy bez dzieci. Rifflesee to obszar z niespełna 20km tras, jeden przystanek skubusa od lodowca z gondolą do ośrodka, trzema krzesłami i orczykiem. Tu nieco lepiej dla początkujących: szkółka u stóp stoku, kilka niebieskich tras, niemniej zaawansowanych czeka nuda, albowiem przestrzeni na swobodne szusowanie brak. Wg mnie Rifflesee to alternatywa dla śnieżycy na lodowcu, ale na pewno nie destynacja na ferie. Austria ma tyle do zaoferowania, że ten obszar zostawiłabym na szary koniec eksperymentów. Ogólnie słaba trója, ale na jednodniowy wypad dla zaawansowanych narciarzy, w piękną pogodę na Pitztal piątka z plusem
Komfortowe dwie gondole z czterema długimi, na ponad 3km czerwonymi trasami
Mała rożnorodność stoków, w przypadku kryzysu pogodowego działa tylko orczyk, restauracja z parszywą kuchnią, brak szkółki (tylko zajęcia indywidualne)
kosu
Bardzo dobrze oznakowane, przygotowane i zabezpieczone trasy. Trasy dla początkujących i zaawansowanych. Bardzo dobry ośrodek do którego można wybrać się z całą rodziną. Polecam.
Nartostrada do parkingu przy dolnej stacji.
Roman Malirz
Super polecam
Świetne trasy
Brak
R.
Ośrodek dla tych którzy chcą pojeździć na nartach , a nie szukają miejsca do imprezowania z dodatkiem w postaci stoków narciarskich.
Naturalny śnieg, luz na stokach (listopad)
Miłośnicy Apres Ski nie mają tu zbyt bogatej oferty. Rodziny z dziećmi też raczej mogą się nudzić.
adamax
Bardzo blisko miejscowości.
Super trasy dla początkujących z wyciągiem kanapowym i wagonikowym.
Przeciętnej jakości restauracje.
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Lodowiec Pitztal, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.