Rifflsee - Pitztal Raporty ze stoku

Raporty prosto ze stoku z ośrodka Rifflsee - Pitztal

Tutaj znajdziecie raporty śniegowe wrzucane przez użytkowników naszej aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg”, dostępnej na Androida i iPhona. Dzięki niej nie tylko macie dostęp do aktualnych danych na temat warunków narciarskich, kamerek i map z 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie, ale także możecie zamieszczać własne raporty i zdjęcia prosto ze stoku. Raporty użytkowników aplikacji pozwalają dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak rzeczywiście przedstawiają się warunki na trasach. Więcej informacji o aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg” oraz linki do jej pobrania znajdziecie tutaj: www.skiinfo.pl/mobile!
2 tygodnie temu
Halski
Słabe warunki,muldy
2 tygodnie temu
Halski
Mocno zmrożona pokrywa i na tym swierzy puch 10cm,niestety moment muldy i bardzo zle warunki do jazdy.Czekam aż wyratrakują,myślę że wtedy będzie ok
6 lat temu
monti
9 lat temu
jochen.kugelmann
9 lat temu
yogi
W nocy na niedziele spadł snieg - juz po ratrakowaniu,tak że na trasach było mnóstwo puchu. Miłośnicy freeridu się cieszyli, ale mniej wyprawki mieli ciężko. Około południa ratrakowaniu przyjechały trasy. Teraz znowu jest biało w Pitztalu, zima wróciła!
9 lat temu
twojciechowski111
prezent na pierwszy dzień wiosny - 15cm puchu
9 lat temu
BStauffer iPhone
9 lat temu
wollefff
9 lat temu
evgeniy78.ee
10 lat temu
a.streblow
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.