Tyrol, Stubaier Gletscher

Lodowiec Stubai – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Lodowiec Stubai – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Lodowiec Stubai dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Lodowiec Stubai – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.8)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
62 opinii/e
5 gwiazdek (34)
4 gwiazdki (18)
3 gwiazdki (6)
2 gwiazdki (0)
1 gwiazdka (4)
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Ernest Zielinski
bajka
duży wybór tras świetne warunki mało ludzi
mało czarnych tras to dla zawansowanych
Maciej Wojciechowski
Byliśmy po raz 10-ty. Przez kilka lat korzystaliśmy z bezpłatnych karnetów dla dzieci co było dużą oszczędnością. Ośrodek Stubaier Gletscher się cały czas rozwija, są nowe atrakcje, przebudowa i nowa kolejka czyni ten ośrodek bardzo atrakcyjny. Począwszy od parkingów które są dobrze przygotowane, są osoby naprowadzajace na miejsca. Wjazd na górę jest praktycznie bez kolejek. Od czasu do czasu korzystamy z bezpłatnego basenu w Neustift, który jest za darmo w przypadku posiadania karty gościa. Mieszkamy zawsze w Neustift gdyż te bardzo urokliwe miasteczko nam się podoba. Mieszkańcy są uprzejmi i życzliwi. Podoba nam się różnorodność tras i ich ilość. Istnieje możliwość korzystania z szkółek narciarskich z których przez kilka lat korzystaliśmy. Instruktorzy mówią po Polsku. Dzieci uczyły się jeździć a my śmigaliśmy bez ryzyka sami. Podoba nam się nastawienie właścieli do turystów, w przypadku złych warunków jednego dnia zwrócono nam pieniądze. Jesteśmy zachwyceni i będziemy jeszcze długo tam odpoczywać bo zrobiła się z tego wypoczynku zimowego w tym ośrodku nasza rodzinna tradycja.
Bardzo dobra infrastruktura, świetne przygotowanie tras, każdy znajdzie dla siebie odpowiedni poziom trudności trasy
Ceny w restauracji.
Sebix
Trzeba trafić z pogodą. Nawet w słoneczne dni może silnie wiać. Polecam rodzinom z dziećmi. Można znaleźć polskojęzycznych instruktorów. Fajny lodowiec do nauki jazdy jak dla dorosłych tak i dla dzieci.
Rodzinny, mały, różnorodność tras
Raczej brak,
Artur Kurowski
Byłem w ośrodu 15-22 grudnia warunki po obfitych opadach tydzień wcześniej znakomite , sam ośrodek fajnie zorganizowany, fajna opcja z możliwością wynajęcia za 3Euro szafki w intersporcie, jadalnia dla osób z własnym prowiantem. Standardowo problemem na stubaiu jest wiatr czasem mocno wieje.
Warunki i organizacja
Wiatr
iPhonemaciek Katowice
Jak wyżej
Baza różnorodność tras itp
Brak inwestycji
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Lodowiec Stubai, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.