Tyrol, Stubaier Gletscher

Aktualne warunki narciarskie Lodowiec Stubai

Warunki narciarskie w ośrodku Lodowiec Stubai w dniu 18. kwi: Lodowiec Stubai informuje o 510cm pokrywy śniegu na stokach i 18 z 25 czynnych wyciągów. Informacje o warunkach narciarskich i opadach śniegu są aktualizowane tylko podczas sezonu narciarskiego. Zapewniamy informacje o tym, ile jest czynnych stoków i wyciągów, kiedy ostatnio padał śnieg, ile śniegu spadło i jaka jest pogoda.
Lodowiec StubaiOtwarty

Ostatnie opady śniegu

     
0cm0cm0cm5cm0cm0cm
00

Szczyt

510cm
Puch
Czynne wyciągi
18/25 otwartych
Otwarte trasy
17/22 otwartych
Niebieskie - Czynne
69%
Czerwone - Czynne
100%
Drugi dzień lampy. Po 14 robią się muldy w niższych odcinkach. Na górnych odcinkach i bocznych trasach można jeździć z powodzeniem do 1530
1 rok temu

Przegląd Ośrodka

hero
16. paź
Planowany początek sezonu
19. maj
Planowane zakończenie sezonu
Stubai Glacier oferuje śnieg przez 10 miesięcy w roku. Sezon rozpoczyna się tu jesienią, a kończy w czerwcu lub lipcu kolejnego roku (zależy to od warunków śniegowych). Jeden z największych ośrodków narciarskich w Austrii posiada 24 wyciągi, z czego połowę stanowią wyciągi krzesełkowe, a drugą połowę gondole. Posiada także magiczny dywan, który zapewnia bezpieczeństwo oraz łatwość użytkowania dla dzieci i początkujących. Obszar na Schaufelspitze łączy słoneczne stoki na Gaißkar z terenami pokrytymi świeżym śniegiem na Fernau - Ferners. Ten ogromny obszar wielkości 110 km oferuje nartostrady o rozmaitym stopniu trudności, które znajdują się na wysokości od 1750 do 3333m.

Zaplanuj swój wyjazd

Wypożyczalnie nart

Ośrodki w Pobliżu & Powiązane Regiony

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.