Passo Rolle / Rollepass, Val di Fiemme

Val di Fiemme Ośrodki narciarskie

Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Val di Fiemme Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie ? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Ośrodki - Val di Fiemme | FAQ

Ponad 100 km tras zjazdowych i 50 wyciągów na jednym karnecie Fiemme Obereggen ważnym we wszystkich 5 terenach narciarskich Wszystkie tereny narciarskie położone są w naturalnym krajobrazie o rzadkiej urodzie i majestacie, u stóp Latemar, Rosengarten, Cimon della Pala i dużego łańcucha górskiego Lagorai: Alpe Cermìs, Ski Center Latemar, Bellamonte-Alpe Lusia, Rolle, Lavazè-Oclini. Prawie 100% tras posiada system sztucznego naśnieżania, który zapewnia idealne warunki zjazdowe przez cały sezon zimowy. Val di Fiemme jest szczególnie znana ze swoich tras do narciarstwa biegowego, które będą gościć po raz trzeci, w 2013 roku, Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym. Na Przełęczy Lavazè i w Lago di Tesero znajdują się bardzo znane ośrodki narciarskie, będące w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagającego narciarza.
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone.