Val di Non Ośrodki narciarskie

Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Val di Non Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie | [ | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie ? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Ośrodki - Val di Non | FAQ

Val di Non to trzy strefy narciarskie będące wymarzonymi miejscami dla miłośników sportów zimowych. Można tu uprawiać cross-country, narciarstwo zjazdowe, ski-alpinizm i jazdę na snowboardzie. Bardzo popularna w Val di Non jest jazda z przewodnikiem na saniach zaprzężonych w konie oraz spacery na rakietach śniegowych. Można też jeździć po zamarzniętym jeziorze Smeraldo lub na lodowej arenie Palaghiaccio w Fondo. Trasy do narciarstwa zjazdowego, to Mendola Pass na Monte Roen w obszarze Golf di Campi, Ruffrè na górze Nock (śnieg gwarantowany dzięki systemowi sztucznego naśnieżania) i Ciasaze na płaskowyżu Predaia. W Ruffrè i Predaia dzięki oświetleniu można zjeżdżać także nocą. Miejsce charakteryzuje się pięknym, naturalnym środowiskiem, pośród którego wiele atrakcji powinni znaleźć zapaleni alpiniści. Także zwolennicy narciarstwa biegowego znajdą tu coś dla siebie, a mianowicie centrum biegowe w Regole di Malosco. Szlaki meandrują poprzez pola i lasy przez 10 km na średniej wysokości 1350 m n.p.m. Z kolei Snowpark Predaia i Nevelandia w Roen (Mendola Pass) to miejsca idealne do wypoczynku rodzinnego. Można tu się uczyć jeździć na nartach w bajkowej wiosce, w której są miejsca do jeżdżenia na sankach i rury do zjeżdżania. Z wydarzeń, których nie można przegapić, polecamy szczególnie "Ciaspolada" – tradycyjny spacer w butach śnieżnych uprawiany podczas święta Objawienia Pańskiego w Val di Non.
Copyright © 1995-2021 Mountain News Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone.