Bellwald Ceny karnetów 2022/23

Bellwald Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Bellwald? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Bellwald Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w CHF
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci
Młodzież
Dorośli
Obowiązuje w sezonie: 2019-2020Cennik obowiązuje do: 19 kwi 2020450.00578.00643.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 18. lip 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Bellwald Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w CHF
Ostatnia aktualizacja: 3 gru 2020
Dodatkowe informacje: Seit dem Winter 18/19 verfügen die Bellwald Sportbahnen über ein dynamisches Preismodell für sämtliche Einzelfahrten, Tages & Mehrtageskarten. Ehemals statische Fixpreise (wie auch Preislisten) wurden durch das dynamische Preismodell ersetzt und täglich neu kalkuliert. Der Onlineshop für Skitickets der Wintersaison 19/20 öffnet im Herbst 2019.

Ostatnia aktualizacja cen 03. gru 2020. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Bellwald Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Bellwald Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Bellwald? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Bellwald przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Bellwald Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Bellwald ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 17. gru 2022 i datą zamknięcia 02. kwi 2023. Dzięki 13 trasom i 5 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +41 (0)27 971 1684.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: