Chiesa Valmalenco, Valmalenco

Valmalenco Ośrodki narciarskie

Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Valmalenco Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie ? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Ośrodki - Valmalenco | FAQ

W Valmalenco znajduje się 60 docenionych przez narciarzy tras. Duża, nowoczesna kolejka "Snow Eagle" wywozi chętnych na wysokość 2080 m n.p.pm. (Chiesa). Mniejszy wyciąg może ich przenieść z San Giuseppe do Alpe Palù. Stacja narciarska w Caspoggio posiada wiele łatwych tras dla początkujących i dla rodzin z dziećmi, a także trasy trudniejsze, dla sportowców i mistrzów narciarstwa. Od grudnia do końca kwietnia zazwyczaj pada tutaj obfity śnieg, ale w razie potrzeby nowoczesny sprzęt do naśnieżania jest zawsze gotowy do pracy. Wypoczynek, górskie rosy, smaczne potrawy, nowocześnie wyposażone ośrodki, możliwość odbywania relaksujących spacerów – to właśnie zawiera się w ofercie Valmalenco. Dzieci mogą się bawić w placu zabaw na śniegu. Dla snowboardzistów stworzono nowoczesny snow park Palù.
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone.