Asiago Ceny karnetów 2022/23

Asiago Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Asiago? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Asiago Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci
Młodzież
Dorośli
Seniorzy
Obowiązuje w sezonie: 2021-2022Cennik obowiązuje do: 30 lis 2021200.00310.00400.00340.00
Dodatkowe informacje: SKIPASS UNICO "ALTOPIANO DI ASIAGO", valido per la stagione invernale 2021/2022, nelle piste di Verena 2000 - Kaberlaba - Biancoia - - Melette 2000. Fonte: Asiago.it, per informazioni aggiornate su questo testo o notizia visitate Prevendite SKIPASS UNICO "ALTOPIANO DI ASIAGO" stagione invernale 2021/2022

Ostatnia aktualizacja cen 06. wrz 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Asiago Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 27 lis 2012
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 27. lis 2012. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Asiago Zakwaterowanie

Asiago Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Asiago Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Asiago? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Asiago przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Asiago Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Asiago ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 10. gru 2022 i datą zamknięcia 30. kwi 2023. Dzięki 76 trasom i 40 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 0424 462221.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: