Mount Snow Ceny karnetów 2022/23

Mount Snow Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Mount Snow? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Mount Snow Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci5-12
Dorośli13+
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 30 kwi 2023439.00859.00
Dodatkowe informacje: Pricing shown is for the Epic Pass, on promo rate at the time of this writing. For the latest pricing click/tap Purchase.

Ostatnia aktualizacja cen 12. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Mount Snow Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 24 gru 2018
Dodatkowe informacje: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 24. gru 2018. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Mount Snow Zakwaterowanie

Mount Snow Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Mount Snow Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Mount Snow? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Mount Snow przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Mount Snow Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Mount Snow ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 11. lis 2022 i datą zamknięcia 23. kwi 2023. Dzięki 86 trasom i 20 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 800.245.SNOW.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: