Okemo Mountain Resort Ceny karnetów 2022/23

Okemo Mountain Resort Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Okemo Mountain Resort? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Okemo Mountain Resort Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dorośli18-64
Seniorzy65+
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 27 lis 2022393.00297.00
Dodatkowe informacje: You may also visit epicpass.com for current pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 11. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Okemo Mountain Resort Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 18 lis 2019
Dodatkowe informacje: Click the Purchase button to check the ski resort website for current lift ticket pricing and buy lift tickets.

Ostatnia aktualizacja cen 18. lis 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Okemo Zakwaterowanie

Okemo Mountain Resort Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Okemo Mountain Resort Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Okemo Mountain Resort? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Okemo Mountain Resort przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Okemo Mountain Resort Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Okemo Mountain Resort ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 18. lis 2023 i datą zamknięcia 14. kwi 2024. Dzięki 126 trasom i 20 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (802) 228-1600.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: