Stowe Mountain Resort Ceny karnetów 2023/24

Stowe Mountain Resort Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Stowe Mountain Resort? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Stowe Mountain Resort Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci5-12
Dorośli13+
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 31 paź 2022439.00859.00
Dodatkowe informacje: Pricing shown is for the full Epic Pass. Visit ski resort website for most up to date season pass pricing and to buy a season pass.

Ostatnia aktualizacja cen 12. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Stowe Mountain Resort Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 10 mar 2023
Dodatkowe informacje: Visit ski resort website for the latest lift ticket pricing: https://www.stowe.com/plan-your-trip/lift-access/tickets.aspx

Ostatnia aktualizacja cen 10. mar 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Stowe Mountain Resort Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Stowe Mountain Resort Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Stowe Mountain Resort? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Stowe Mountain Resort przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Stowe Mountain Resort Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Stowe Mountain Resort ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 18. lis 2023 i datą zamknięcia 14. kwi 2024. Dzięki 116 trasom i 12 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (800) 253-4754.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: