Sugarbush Ceny karnetów 2022/23

Sugarbush Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Sugarbush? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Sugarbush Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci5-12
Młodzież13-22
Dorośli23+
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 30 kwi 2023389.00879.001,179.00
Dodatkowe informacje: Ikon Pass pricing shown

Ostatnia aktualizacja cen 17. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Sugarbush Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 14 maj 2019
Dodatkowe informacje: Visit ski resort website for the latest lift ticket pricing: https://www.sugarbush.com/plan/lift-tickets/

Ostatnia aktualizacja cen 14. maj 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Sugarbush Zakwaterowanie

Sugarbush Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Sugarbush Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Sugarbush? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Sugarbush przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Sugarbush Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Sugarbush ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 22. lis 2023 i datą zamknięcia 05. maj 2024. Dzięki 111 trasom i 16 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 800-53-SUGAR .

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: