Brandnertal Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Brandnertal? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Brandnertal Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci2005-2017
Dorośli1960 - 2004
Seniorzy1959
Obowiązuje w sezonie: 2023-2024Cennik obowiązuje do: 28 kwi 2024346.00865.00822.00
Dodatkowe informacje: Montafon Brandnertal Karte Die Saison- und Jahreskarte fürs Brandnertal - Ein Ticket für alle Anlagen. Die Montafon Brandnertal Karte (ehem. Montafon Brandnertal Card) ist die Saison- oder Jahreskarte fürs Brandnertal und Ihr Ticket ins Montafoner Bergparadies. Die Preise gelten für den Normalverkauf ab 09.12.23. Im Vorverkauf gelten günstigere Preise.

Ostatnia aktualizacja cen 19. paź 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Brandnertal Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 19 paź 2023
Dodatkowe informacje: Dynamische Preise für Tages- und Mehrtageskarten. Skipässe können im folgenden Webshop gekauft werden: https://shop.bergbahnen-brandnertal.at/de/webshop

Ostatnia aktualizacja cen 19. paź 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Wypożyczalnie nart

Brandnertal Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Brandnertal Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Brandnertal? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Brandnertal przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Brandnertal Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Brandnertal ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 07. gru 2024 i datą zamknięcia 01. kwi 2025. Dzięki 26 trasom i 15 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +43 (0) 5559 224.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.