Silvretta Bielerhöhe - Gaschurn - Partenen Ceny karnetów 2022/23

Silvretta Bielerhöhe - Gaschurn - Partenen Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Silvretta Bielerhöhe - Gaschurn - Partenen? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Silvretta Bielerhöhe - Gaschurn - Partenen Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci2017
Młodzież2004 - 2016
Dorośli
Seniorzy1958
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 8 gru 20220.00278.00695.00659.00
Dodatkowe informacje: Vorverkaufspreise Montafon Brandnertal Karte

Ostatnia aktualizacja cen 06. paź 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Silvretta Bielerhöhe - Gaschurn - Partenen Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 6 paź 2022
Dodatkowe informacje: Die angeführten Preise beziehen sich auf die "Silvretta - Totale" (Vermuntbahn,Tunnelbus und Schlepplift Silvrettasee)

Ostatnia aktualizacja cen 06. paź 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Silvretta Bielerhöhe - Gaschurn - Partenen Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Silvretta Bielerhöhe - Gaschurn - Partenen Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Silvretta Bielerhöhe - Gaschurn - Partenen? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Silvretta Bielerhöhe - Gaschurn - Partenen przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Silvretta Bielerhöhe - Gaschurn - Partenen Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Silvretta Bielerhöhe - Gaschurn - Partenen ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 27. sty 2023 i datą zamknięcia 01. maj 2023. Dzięki 1 trasom i 2 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +43 5556 701 83167.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: