Le Grand Valtin Ceny karnetów 2022/23

Le Grand Valtin Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Le Grand Valtin? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Le Grand Valtin Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
NazwaOstatnia aktualizacja: 1 lis 2012MłodzieżDorośliSeniorzy
1-dniowy7.007.007.00
4-godzinny7.007.007.00
2-dniowy0.000.000.00
6-dniowy0.000.000.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 01. lis 2012. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Le Grand Valtin Zakwaterowanie

Le Grand Valtin Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Le Grand Valtin Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Le Grand Valtin? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Le Grand Valtin przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Le Grand Valtin Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Le Grand Valtin ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 24. gru 2022 i datą zamknięcia 05. mar 2023. Dzięki 4 trasom i 2 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +33 (0)6 61 74 25 00.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: