The Summit at Snoqualmie Ceny karnetów 2023/24

The Summit at Snoqualmie Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku The Summit at Snoqualmie? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

The Summit at Snoqualmie Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci7-12
Młodzież13-18
Dorośli26-61
Seniorzy62-69
Obowiązuje w sezonie: 2023-2024Cennik obowiązuje do: 29 wrz 2023469.00599.00799.00519.00
Dodatkowe informacje: Unlimited Pass Summer prices. Visit ski resort website for the latest season pass pricing and to purchase a season pass.

Ostatnia aktualizacja cen 10. paź 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

The Summit at Snoqualmie Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 10 paź 2023
Dorośli
1-dniowy72.00
1-dniowy - weekend72.00
4-godzinny59.00
Dodatkowe informacje: Visit ski resort website for the latest lift ticket pricing: https://summitatsnoqualmie.com/lift-tickets

Ostatnia aktualizacja cen 10. paź 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Summit at Snoqualmie Zakwaterowanie

The Summit at Snoqualmie Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

The Summit at Snoqualmie Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek The Summit at Snoqualmie? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek The Summit at Snoqualmie przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

The Summit at Snoqualmie Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek The Summit at Snoqualmie ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 15. gru 2023 i datą zamknięcia 28. kwi 2024. Dzięki 65 trasom i 20 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (425) 434-7669.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: