Granite Peak Ski Area Ceny karnetów 2023/24

Granite Peak Ski Area Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Granite Peak Ski Area? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Granite Peak Ski Area Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dorośli6-79
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 15 lis 2022799.00
Dodatkowe informacje: Gold Pass All Ages. Visit resort website for most up-to-date season pass pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 26. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Granite Peak Ski Area Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 30 lis 2022
Dzieci6-15
Dorośli16-64
Seniorzy65+
1-dniowy85.0095.0095.00
1-dniowy - weekend95.00105.00105.00
Dodatkowe informacje: Visit resort website for most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 30. lis 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Granite Peak Zakwaterowanie

Granite Peak Ski Area Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Granite Peak Ski Area Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Granite Peak Ski Area? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Granite Peak Ski Area przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Granite Peak Ski Area Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Granite Peak Ski Area ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 25. lis 2023 i datą zamknięcia 14. kwi 2024. Dzięki 60 trasom i 7 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (715) 845-2846.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: