Wilmot Mountain Ceny karnetów 2022/23

Wilmot Mountain Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Wilmot Mountain? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Wilmot Mountain Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci5-12
Dorośli13+
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 5 wrz 2022439.00859.00
Dodatkowe informacje: Full Epic Pass pricing. Enjoy skiing and riding at Wilmot Mountain, as well as unrestricted access to all 40 of our resorts across North America and more!

Ostatnia aktualizacja cen 26. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Wilmot Mountain Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 9 maj 2019
Dodatkowe informacje: Visit ski resort website for the latest lift ticket pricing: https://www.wilmotmountain.com/tickets-rentals/lift-tickets/pricing

Ostatnia aktualizacja cen 09. maj 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Wilmot Mountain Zakwaterowanie

Wilmot Mountain Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Wilmot Mountain Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Wilmot Mountain? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Wilmot Mountain przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Wilmot Mountain Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Wilmot Mountain ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 03. gru 2023 i datą zamknięcia 17. mar 2024. Dzięki 21 trasom i 11 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (262) 862-2301.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: