Heiden - Bischofsberg - Grub - Oberegg Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Heiden - Bischofsberg - Grub - Oberegg? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Heiden - Bischofsberg - Grub - Oberegg Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w CHF
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci
Dorośli
Obowiązuje w sezonie: 2018-2019Cennik obowiązuje do: 30 kwi 2019170.00260.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 12. paź 2018. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Heiden - Bischofsberg - Grub - Oberegg Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w CHF
Ostatnia aktualizacja: 8 gru 2020
Dzieci3-16
Dorośli
1-dniowy16.0024.00
4-godzinny12.0018.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 08. gru 2020. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Heiden - Bischofsberg - Grub - Oberegg Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Heiden - Bischofsberg - Grub - Oberegg Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Heiden - Bischofsberg - Grub - Oberegg? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Heiden - Bischofsberg - Grub - Oberegg przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Heiden - Bischofsberg - Grub - Oberegg Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Heiden - Bischofsberg - Grub - Oberegg ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 13. sty 2024 i datą zamknięcia 25. lut 2024. Dzięki 4 trasom i 2 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +41 (0)71 891 28 44.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.