Jakobsbad - Kronberg Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Jakobsbad - Kronberg? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Jakobsbad - Kronberg Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w CHF
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci
Dorośli
Obowiązuje w sezonie: 2017-2018Cennik obowiązuje do: 29 kwi 2018125.00250.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 08. lis 2017. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Jakobsbad - Kronberg Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w CHF
Ostatnia aktualizacja: 9 gru 2020
Dzieci6-15
Dorośli16+
1-dniowy13.5027.00
1-dniowy - weekend13.5027.00
Dodatkowe informacje: Am Kronberg gibt es lediglich das Kinder-Snowland und die Schlittenbahn. Die Preise gelten für die Nutzung des Ponylifts und das Snowtubing. Die Preise für die Luftseilbahn (nur Fussgänger) findet ihr unter www.kronberg.ch Kinder-Mitfahrkarte und Junior-Karte sind nicht für Tageskarten gültig.

Ostatnia aktualizacja cen 09. gru 2020. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Jakobsbad - Kronberg Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Jakobsbad - Kronberg Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Jakobsbad - Kronberg? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Jakobsbad - Kronberg przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Jakobsbad - Kronberg Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Jakobsbad - Kronberg ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 16. gru 2023 i datą zamknięcia 03. mar 2024. Dzięki 2 trasom i 2 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +41 (0)71 8983300.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.