Schwellbrunn - Appenzellerland Ceny karnetów 2022/23

Schwellbrunn - Appenzellerland Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Schwellbrunn - Appenzellerland? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Schwellbrunn - Appenzellerland Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w CHF
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci
Dorośli
Obowiązuje w sezonie: 2019-2020Cennik obowiązuje do: 19 kwi 2020100.00220.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 22. lis 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Schwellbrunn - Appenzellerland Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w CHF
Ostatnia aktualizacja: 10 gru 2020
Dzieci
Dorośli
1-dniowy18.0025.00
4-godzinny14.0020.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 10. gru 2020. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Schwellbrunn Zakwaterowanie

Schwellbrunn - Appenzellerland Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Schwellbrunn - Appenzellerland Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Schwellbrunn - Appenzellerland? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Schwellbrunn - Appenzellerland przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Schwellbrunn - Appenzellerland Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Schwellbrunn - Appenzellerland ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 23. gru 2023 i datą zamknięcia 03. mar 2024. Dzięki 3 trasom i 1 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +41 (0)71 8983300.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: