Pezinská Baba, Zachodnia Słowacja

Zachodnia Słowacja Ośrodki narciarskie

Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Zachodnia Słowacja Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie ? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Ośrodki - Zachodnia Słowacja | FAQ

Zachodnia Słowacja składa się z czterech regionów: Bratysławskiego, Trnawskiego, Trenczyńskiego i Nitrańskiego. Znajdują się tu góry - Białe Karpaty, Góry Strażowskie, Góry Inowieckie i Pogórze Myjawskie. Nadają się one do uprawiania narciarstwa i innych sportów zimowych. Popularne w tym regionie ośrodki narciarskie, to Pezinská Baba, Ski Center Stara Myjava, Valašská Belá / Homolka. Zachodnia Słowacja może się poszczycić bogactwami naturalnymi i kulturalnymi. Warto odwiedzić cztery główne miasta obszaru – Bratysławę, Trenczyn, Trnavę i Nitrę. Nie należy na swoim szlaku turystycznym pominąć Jaskini Driny, Zamku w Smolenicach oraz Zamku Czerwony Kamień. Zmęczeni narciarstwem zaznają relaksu w uzdrowiskach w Pieszczanach, Smrdákach i Turcianskich Teplicach.
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone.