Nevegal, Belluno

Belluno Ośrodki narciarskie

Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Belluno Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie ? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Ośrodki - Belluno | FAQ

W Nevegal w Belluno sporty zimowe może uprawiać każdy. Istnieje tam 35 km doskonale przygotowanych stoków zaopatrzonych w systemy sztucznego naśnieżania, dostosowanych do narciarstwa zjazdowego. Można tam znaleźć wspaniałe szkoły narciarskie dla początkujących zatrudniające wykwalifikowanych instruktorów. Każdy, kto chce spróbować smaku jeżdżenia na nartach pod gwiazdami, ma taką możliwość dzięki podświetlanemu torowi. Istnieją też trasy do uprawiania narciarstwa biegowego, snow park, fun park dla dzieci, miejsca do jazdy na łyżwach, sankach, możliwości uprawiania turystyki pieszej na rakietach śnieżnych lub narciarstwa backcountry. Zaleca się też odwiedzenie Monte Avena -Croce d'Aune i Narodowy Park Belluno Dolomity. Warto zajrzeć też do ośrodka narciarskiego Feltre niedaleko Veneto. Jest to obszar zaprojektowany po to, aby moc połączyć sporty zimowe z wypoczynkiem, kulturą i rozrywką dla całej rodziny. Siedem ścieżek o łącznej długości 10 km i dwie trasy do uprawiania narciarstwa biegowego położone są wśród wspaniałych widoków na Dolinę Feltre i Belluno. W zaśnieżonym Alpago znajdziemy wiele tras do turystyki narciarskiej, spacerów śnieżnych i jazdy psimi zaprzęgami. Najwyżej położonym terenem w rozległym basenie Alpago jest Tambre znajdujące się 10 km od ośrodków narciarskich położonych na płaskowyżu Cansiglio. Są tutaj trzy wyciągi i 3,5 km tras narciarskich. Dzięki systemom naśnieżania śnieg jest zagwarantowany przez cały sezon zimowy. Trasy są przyjemne i niezbyt wyzywające, idealne dla początkujących. Ośrodek dysponuje bardzo dobrą ofertą dla wielbicieli narciarstwa biegowego. Znajdą tu oni 7 tras o długości ponad 30 km, położonych pośród pięknej przyrody.
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone.