Aktualne warunki narciarskie Červenohorské sedlo

Przed wyjazdem na narty sprawdź warunki narciarskie w ośrodku Červenohorské sedlo. Obecnie nie posiadamy żadnych informacji na temat sumy opadów śniegu dla ośrodka Červenohorské sedlo. Z tej strony można dowiedzieć się, ile stoków i wyciągów jest czynnych, kiedy ostatnio padał śnieg, ile śniegu spadło i jaka jest pogoda w ośrodku.
Červenohorské sedloZamknięty

Ostatnie opady śniegu

      
0cm0cm0cm0cm0cm0cm
Śnieg mokry, ciężki. Muldy zrobiły się już o 11. Na czerwonej trasie trawa. Warunki do jazdy średnie. W tym roku zima za szybko odeszła.
2 miesiące temu

Przegląd Ośrodka

hero
14. gru
Planowany początek sezonu
09. mar
Planowane zakończenie sezonu
Červenohorské sedlo jest jednym z największych ośrodków narciarstwa zjazdowego na obszarze północnej części Moraw. Cały kompleks narciarski podzielony jest na stoki północne i południowe. Pomiędzy nimi znajdują się budynki hotelowe, restauracyjne i pozostałe, wspierające nasz narciarski wypoczynek. W określone dni, na oświetlonym, południowym stoku odbywa się jazda nocna. Trasy do narciarstwa biegowego rozciągają się z Červenohorské sedla na obydwie strony Hrubego Jesenika – w kierunku Seraka, Svycarnu, a dalej w okolice Pradeda. Trasy zjazdowe i biegowe są regularnie przygotowywane, aby każdego dnia narciarze i snowboardziści mogli odczuwać czystą przyjemność z korzystania z nich.

Zaplanuj swój wyjazd

Ośrodki w Pobliżu & Powiązane Regiony

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.