Nowości Helly Hansen dla narciarzy na sezon 2023/24

Artykuły Sprzęt i wyposażenie Nowości Helly Hansen dla narciarzy na sezon 2023/24

Od ponad 140 lat Helly Hansen tworzy profesjonalny sprzęt, który pomaga ludziom chronić ich życie i czuć jego pełnię w górach. Marka z siedzibą w Norwegii cieszy się zaufaniem profesjonalistów, opierając się na ich wiedzy i doświadczeniu, tworząc sprzęt, na którym mogą polegać nawet w najtrudniejszych warunkach. W procesie projektowania kolekcji odzieży narciarskiej ULLR, marka Helly Hansen współpracowała z doświadczonymi narciarzami, w tym ratownikami narciarskimi oraz ekspertami w narciarstwie freeride, w celu opracowania nowych modeli. To właśnie w tej linii znajdziemy modele takie jak: kurtka Elevation Infinity 3.0 i kurtka puchowa, docieplająca Elevation Lifaloft Down.

Z uwagi, na fakt, że nikt nie spędza więcej czasu w górach niż profesjonalni narciarze, projektanci Helly Hansen postanowili stworzyć kolekcję, która mogłaby zaspokoić potrzeby tych profesjonalistów zarówno w pracy, jak i poza nią. Dzięki wkładowi zespołu patroli narciarskich w Kicking Horse Mountain Resort oraz profesjonalnych amerykańskich narciarzy freeride’owych Jina Ryana i Madison Rose, zespół projektowy dopracował kurtkę Elevation Infinity 3.0, aby była jeszcze bardziej wygodna i wydajna. Dzięki opiniom profesjonalistów nowa kurtka została celowo zaprojektowana do noszenia razem ze spodniami Elevation Infinity Shell Bib, zapewniając doskonałe dopasowanie, komfort i swobodę ruchów, idealnie do jazdy na nartach freeride. Kurtka wyposażona jest również w liczne kieszenie, regulowane mankiety i wykończenia, mechaniczne zamki wentylacyjne dla dodatkowej oddychalności, system RECCO® dla większego bezpieczeństwa, kaptur hi-vis i detale zapewniające widoczność oraz kieszeń ratunkowa Life Pocket+™, aby przechowywany w niej telefon działał dłużej w zimnie.

Kurtka narciarska 2024

Lekka kurtka docieplająca Elevation Lifaloft Down została specjalnie zaprojektowana jako opcja izolującej warstwy do kurtki Elevation Infinity 3.0, gwarantując lekkość przy zachowaniu trwałości, idealna na całodniowe przygody w świecie  freeride. Dzięki materiałowi wierzchniemu Ripstop kurtka jest niezwykle odporna i zapewnia optymalną wydajność w górach. Kurtka Elevation Lifaloft Down jest również zbudowana z hybrydowej izolacji, w tym innowacyjnej lżejszej, cieplejszej izolacji LIFALOFT ™ Helly Hansen na wykończeniach i mankietach oraz izolacji puchowej Allied® na rękawach i tułowiu, aby zapewnić optymalną ochronę i ciepło tam, gdzie jest to potrzebne. Dzięki temu, że syntetyczna izolacja pozostaje bardziej sucha niż puch, LIFALOFT® zapewnia zarządzanie wilgocią w obszarach najbardziej narażonych podczas pracy i jazdy na nartach w głębokim śniegu, podczas gdy izolacja puchowa zapewnia ciepło tam, gdzie jest najbardziej potrzebne. Zaprojektowana jako warstwa docieplająca, Elevation Lifaloft Down ma również elastyczne mankiety i jest bez kaptura, co zapewnia mniejszą objętość dla optymalnego komfortu. Dzięki uwagom profesjonalnej narciarki Madison Rose, kieszeń na piersi w damskiej wersji została specjalnie umieszczona niżej na klatce piersiowej, aby dopasować się do kobiecej sylwetki, a jednocześnie jest kompatybilna z plecakiem i uprzężą. Dodatkowe funkcje zarówno w męskim, jak i damskim wariancie obejmują DWR bez PFC dla wodoodporności i przegubowe rękawy dla optymalnej mobilności.

Kurtka narciarska 2024

“Mamy szczęście współpracować z różnymi profesjonalistami narciarskimi, których wgląd i doświadczenie pomagają nam dopracować nasze produkty, aby były naprawdę najlepsze na rynku” – mówi  Louise Micolon, Product Manager ds. narciarstwa w Helly Hansen. “Dzięki naszym nowym produktom ULLR w tym sezonie, chcieliśmy zapewnić naszym profesjonalistom najlepsze produkty, aby pozwolić czerpać pełnię radości z gór, nawet w dni wolne, i cieszymy się, że możemy wprowadzić te nowe modele zarówno dla profesjonalistów narciarskich, jak i entuzjastów”.

Kurtka Elevation Infinity 3.0 i kurtka puchowa Elevation Lifaloft Down są dostępne w sklepach stacjonarnych i online, zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej. Aby dowiedzieć się więcej o istniejącej kolekcji freeride ULLR lub innowacyjnych technologiach Helly Hansen, odwiedź www.hellyhansen.com.

Podziel się:
Copyright © 1995-2024  Mountain News LLC.  All rights reserved.