Holimont Ski Area Ceny karnetów 2022/23

Holimont Ski Area Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Holimont Ski Area? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Holimont Ski Area Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dorośli
Obowiązuje w sezonie: 2019-2020Cennik obowiązuje do: 30 kwi 2019299.00
Dodatkowe informacje: Check resort website for most up to date prices on season passes This is a mid-week pass (Monday - Friday), non-transferable 10-pack of passes for individual purchase

Ostatnia aktualizacja cen 26. kwi 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Holimont Ski Area Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 4 wrz 2019
Dzieci1-5
Młodzież6-11
Dorośli12-69
Seniorzy70+
1-dniowy0.0053.0065.0053.00
1-dniowy - weekend0.0063.0079.0063.00
Dodatkowe informacje: Check resort website for most up to date lift ticket prices HoliMont is a private club that is open to the public every Monday - Friday (except for the week between Christmas and New Years). Non-Members can only ski/ride at HoliMont on the weekends if they are signed in as a guest of a member.

Ostatnia aktualizacja cen 04. wrz 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

HoliMont Zakwaterowanie

Holimont Ski Area Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Holimont Ski Area Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Holimont Ski Area? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Holimont Ski Area przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Holimont Ski Area Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Holimont Ski Area ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 17. gru 2022 i datą zamknięcia 10. kwi 2023. Dzięki 55 trasom i 7 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 716-699-2320.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: