Toggenburg Mountain Ceny karnetów 2023/24

Toggenburg Mountain Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Toggenburg Mountain? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Toggenburg Mountain Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 3 gru 2018
Młodzież0-12
Dorośli13-64
Seniorzy65-79
1-dniowy45.0055.0035.00
1-dniowy - weekend45.0055.0035.00
Dodatkowe informacje: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 03. gru 2018. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Toggenburg Zakwaterowanie

Toggenburg Mountain Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Toggenburg Mountain Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Toggenburg Mountain? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Toggenburg Mountain przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Toggenburg Mountain Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Toggenburg Mountain ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 16. gru 2023 i datą zamknięcia 07. kwi 2024. Dzięki 22 trasom i 5 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (800) 720-TOGG.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: