Partner Premium

Windham Mountain Ceny karnetów 2022/23

Windham Mountain Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Windham Mountain? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Windham Mountain Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:Dzieci0-6DorośliSeniorzy65-74
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 31 mar 202399.001,599.001,099.00
Dodatkowe informacje: Prices indicated are for the Double Diamond Series. For the latest pricing and other options, click/tap Purchase.Kup online

Ostatnia aktualizacja cen 10. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Windham Mountain Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
NazwaOstatnia aktualizacja: 2 gru 2020
Dodatkowe informacje: Purchase tickets online in advance. Many days are capacity restricted and tickets will not be available for purchase on site!Kup online

Ostatnia aktualizacja cen 02. gru 2020. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Karnety

Windham Mountain Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Windham Mountain Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Windham Mountain? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Windham Mountain przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Windham Mountain Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Windham Mountain ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 26. lis 2022 i datą zamknięcia 02. kwi 2023. Dzięki 54 trasom i 11 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (800)754-9463.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: