Ski Land Stará Myjava Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Ski Land Stará Myjava? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Ski Land Stará Myjava Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 9 gru 2019
Dzieci0-12
Dorośli
Seniorzy
1-dniowy12.0015.0012.00
1-dniowy - weekend13.0016.0013.00
4-godzinny11.0014.0011.00
Dodatkowe informacje: Deti do 5 rokov – zdarma ( platí iba pri preukázaní veku dieťaťa preukazom poistenca)

Ostatnia aktualizacja cen 09. gru 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Ski Land Stará Myjava Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Ski Land Stará Myjava Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Ski Land Stará Myjava? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Ski Land Stará Myjava przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Ski Land Stará Myjava Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Ski Land Stará Myjava ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 28. gru 2024 i datą zamknięcia 02. mar 2025. Dzięki 3 trasom i 4 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +421 905 250 653.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.